Sedačky do obýváku

Okna, dveře, televize, to je svatá trojice řídící umístění sedačky do obýváku. Z pohovky bychom měli dobře vidět na televizi, vyvarovat se čelnímu střetu s nepříjemnými oslňujícími paprsky světla z okna a častému pohybu lidí od dveří těsně před sedacím nábytkem. Jestliže se v pokoji vyskytuje nějaké prostorové omezení, máme možnost vybrat si z pestré nabídky firem, které prodávají rohové sedací soupravy. Toliko k umístění, ale neméně důležitý je vzhled.

Vizuální podoba se řídí hlavně tím, co máme rádi, ale také tím, co se nám může líbit v budoucnu. Sedačku neměníme každý rok, takže bychom měli počítat s tím, že se náš vkus postupem času mění. Co nás nadchne dnes, může zítra rušit, takže není od věci volit neutrální, méně výrazné vzory a barvy pohovky. Oživit pak sedací nábytek můžeme polštáři a dalšími doplňky, ale základ by se skutečně měl trochu držet při zdi.

Zdroj: Urbane Apartments

Materiály pro sedací soupravy

Kůže znamená klasiku mezi materiály, ale ne každému vyhovuje. Jednak patří k dražším povrchům, vedle toho je také méně prodyšná. Navíc jí nevalnou pověst zařídila vzhledově podobná koženka, velmi levný materiál s malou odolností. Chceme-li  sedačku, která opravdu něco vydrží, neškodí si její potah pořídit v protišpinivé úpravě. Ta spočívá v tom, že téměř jakoukoli nečistotu, jež se na pohovku dostane, setřeme lehce hadříkem, ať už se jedná o kečup, med či cokoliv jiného.

Užitečných rad pro nákup správné sedačky na internetu příliš nenajdeme, výrazně je převyšují komerční prezentace. Jednou z mála výjimek představuje sekce o sedacích soupravách na webu zabývajícím se vybavení domácnosti.

Italské sedačky – kousek luxusu ve vašem bytě

Toužíte mít interiér s nadčasovou atmosférou? Zařiďte to pomocí vhodně zvoleného nábytku. Ideální je k tomu ten italský. V následujících řádcích se budeme věnovat italským sedačkám – protože sedačka je základ bydlení!

 

 

Zeptejte se designérky

V online poradně bytového designu se můžete dozvědět, jak co nejlépe zařídit konkrétní místnost ve vašem bytě.

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám na info@jakzariditobyvak.cz

Zajímavé odkazy

Přemýšlíte nad tím, jak vymalovat? Jakou zvolit barvu a pomůcky? Mrkněte na informační web o malování, kde se dozvíte spoustu užitečných informací.

Nechcete barvy na stěny? Chcete zkusit něco nového? Vyzkoušejte tapety. Web jaknatapety.cz vás provede tapetováním krok za krokem.

Nechte se inspirovat při zařizování bytu na stránce jak zařídit byt.

Obývací stěny tvoří významný prvek obývacího pokoje. Prohlédněte si stránky věnované právě obývacím stěnám.

Na co si dát pozor při výběru nové kuchyně? Dozvíte se na webu kuchyně na míru.net.

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení a malování? Chtěli byste zde prezentovat svojí firmu? Napište nám na e-mailové adrese info@jakzariditobyvak.cz