Italské sedačky – kousek luxusu ve vašem bytě

Centrem dění v bytě je obývací pokoj a centrem obývacího pokoje je nepochybně sedací souprava. Na tu klademe nároky nejen funkční, ale také vzhledové. Italské sedačky splňují ta nejnáročnější kritéria toho nejnáročnějšího poptávajícího.

Čím vás italské sedačky ohromí?

Pravé italské sedací soupravy jsou kvalitní, protože jsou ručně vyráběné a výrobci bazírují na tradičních a osvědčených postupech. Pochopitelně se dají sehnat i levnější, sériově vyráběné varianty, ale jejich kvalita úměrně s cenou klesá.

Silnou stránkou italských sedaček je vzhled. Jejich design bývá moderní, avšak mocně nadčasový, takže vytváří útulný a komfortní domov, zároveň zachovává jistou neutrálnost a vážnost. V obývacím pokoji s takovou sedačkou můžete pořádat party i obchodní schůzky (pokud je třeba mít je právě v obýváku).

Nejčastější barvy a materiály

Aby došlo k onomu dojmu nadčasovosti, bývají italské sedačky vyvedené v neutrálních barvách – v bílé, černé a na škále od bílé po tmavě hnědou. Pro všechny, kteří touží po výraznějším kousku nábytku, jsou například i sedačky pískově žluté nebo antracitové. Necháte-li si vyrobit sedačku na míru, rozhodně si barvu můžete nadiktovat takovou, po jaké toužíte.

Materiálům vévodí kůže, která toho hodně vydrží a navíc působí luxusním dojmem. Některé varianty lze pořídit i v látce nebo v mikrovlákně. U látky a mikrovlákna si navíc můžete vybrat kromě barvy i vzor, pokud nechcete sedačku jednobarevnou.

Itálie je právem nábytkářskou mocností

Nejen sedačky, ale i jiné kousky nábytku, jako například stěny, stoly nebo židle z Itálie, tedy ne z české či polské sériové výroby, jsou skvostné a kvalita je na nich znát. Chcete-li si dopřát opravdový luxus, neváhejte a do takového nábytku investujte.

Zeptejte se designérky

V online poradně bytového designu se můžete dozvědět, jak co nejlépe zařídit konkrétní místnost ve vašem bytě.

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám na info@jakzariditobyvak.cz

Zajímavé odkazy

Přemýšlíte nad tím, jak vymalovat? Jakou zvolit barvu a pomůcky? Mrkněte na informační web o malování, kde se dozvíte spoustu užitečných informací.

Nechcete barvy na stěny? Chcete zkusit něco nového? Vyzkoušejte tapety. Web jaknatapety.cz vás provede tapetováním krok za krokem.

Nechte se inspirovat při zařizování bytu na stránce jak zařídit byt.

Obývací stěny tvoří významný prvek obývacího pokoje. Prohlédněte si stránky věnované právě obývacím stěnám.

Na co si dát pozor při výběru nové kuchyně? Dozvíte se na webu kuchyně na míru.net.

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení a malování? Chtěli byste zde prezentovat svojí firmu? Napište nám na e-mailové adrese info@jakzariditobyvak.cz