Obýváky slavných

Jak se liší obýváky slavných od těch obyčejných? Mají něco, čím se od jiných liší? Bývají třeba barevně pestřejší nebo moderněji vybavené? To se dozvíme, pokud svůj obývací pokoj porovnáme s fotografiemi z článků, které o interiérech celebrit vycházejí v novinách a internetových magazínech. Nabízíme tipy na několik článků, prostřednictvím nichž můžeme do takových interiérů nahlédnout.

Zdroj: XFONG

Bydlení slavných – rozcestník vybraných článků

  • Madonna prodává byt za 23,5 milionu dolarů. Chcete ho vidět?– jak definovat pojem bydlení slavných? Stačí dvě slova: Madonnin byt. Ten minulý si totiž zařídila opravdu neotřele a trochu extravagantně. Na stěně jí visely drahé obrazy nebo fotografie Františka Drtikola. Čím se Madonna dále ráda obklopuje? Podívejte se na článek s proklikem na fotogalerii z jejího posledního bytu.
  • Milan Baroš: Domů se vracím rád – od vyhlášeného bouřliváka bychom asi nečekali střídmě zařízený, decentní obývák. Autor jedenačtyřiceti reprezentačních gólů si ale interiéry pražského domu vybavil přesně v tomto duchu.
  • Hana Soukupová: Ráda se dotýkám nebe – kde se úspěšná modelka, která se v reklamě na minerální vodu prochází po stole oděná do šatů z vody, může dotknout nebe? Třeba ve svém prosluněném obýváku s velkými prosklenými stěnami v luxusním bytě na Manhattanu.
  • Nový domov Romana Šebrleho – desetibojařský šampion se kvůli rozrůstání rodiny několikrát stěhoval, až zakotvil v domě s opravdu prostorným obývacím pokojem. Podívejte se na něj a také na ostatní části interiéru domu.

Zeptejte se designérky

V online poradně bytového designu se můžete dozvědět, jak co nejlépe zařídit konkrétní místnost ve vašem bytě.

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám na info@jakzariditobyvak.cz

Zajímavé odkazy

Přemýšlíte nad tím, jak vymalovat? Jakou zvolit barvu a pomůcky? Mrkněte na informační web o malování, kde se dozvíte spoustu užitečných informací.

Nechcete barvy na stěny? Chcete zkusit něco nového? Vyzkoušejte tapety. Web jaknatapety.cz vás provede tapetováním krok za krokem.

Nechte se inspirovat při zařizování bytu na stránce jak zařídit byt.

Obývací stěny tvoří významný prvek obývacího pokoje. Prohlédněte si stránky věnované právě obývacím stěnám.

Na co si dát pozor při výběru nové kuchyně? Dozvíte se na webu kuchyně na míru.net.

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení a malování? Chtěli byste zde prezentovat svojí firmu? Napište nám na e-mailové adrese info@jakzariditobyvak.cz