Moderní obývák

Jak dosáhnout toho, abychom měli opravdu moderní obývák? Máme štěstí, v dnešní době se móda nezužuje jen na úzký okruh řešení, ale poskytuje jich hned celou širokou škálu. Moderní je nejen něco originálního a nového, ale též věci, které už mezi moderní patřily kdysi dávno, a nyní se jejich zašlá sláva vrací.

Zdroj: CalderOliver

Nejvíce nyní dominuje snaha v interiérech dosáhnout jednoduchého, čistého, vzdušného vzhledu. Poličky a vitríny proto musí být co možná nejméně zaplněné suvenýry a okrasnými předměty. Máte vřelý citový vztah ke keramické kočičce od babičky nebo k mušli, kvůli níž jste se v Chorvatsku málem utopili? Pak je schovejte někam, kde nebudou bít do očí. Na odiv bychom toho měli vystavovat co nejméně a vše spíše ukrýt do uzavřených skříněk, tam se také lépe schovají před případnými nehodami.

Jak zařídit obývák v duchu aktuálních trendů? Moderním interiérům sluší sklo a zrcadla. Přináší do místnosti více světla a opticky mu tak přidávají pár decimetrů.

Styl bydlení

Jaký konkrétní vzhled tedy může mít moderní obývák? Z možností vybíráme několik článků na téma „styl bydlení“, které by vás mohly inspirovat.

Obývák v africkém stylu

Afrika je úchvatná a podmaňuje si nás svou naprosto odlišnou kulturou. Je jedno, zda jste ji někdy navštívili, nebo ji obdivujete jen z dálky. Kdykoli ji můžete přenést k sobě domů a nejlépe vynikne ve vašem obývacím pokoji.

 

Zeptejte se designérky

V online poradně bytového designu se můžete dozvědět, jak co nejlépe zařídit konkrétní místnost ve vašem bytě.

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám na info@jakzariditobyvak.cz

Zajímavé odkazy

Přemýšlíte nad tím, jak vymalovat? Jakou zvolit barvu a pomůcky? Mrkněte na informační web o malování, kde se dozvíte spoustu užitečných informací.

Nechcete barvy na stěny? Chcete zkusit něco nového? Vyzkoušejte tapety. Web jaknatapety.cz vás provede tapetováním krok za krokem.

Nechte se inspirovat při zařizování bytu na stránce jak zařídit byt.

Obývací stěny tvoří významný prvek obývacího pokoje. Prohlédněte si stránky věnované právě obývacím stěnám.

Na co si dát pozor při výběru nové kuchyně? Dozvíte se na webu kuchyně na míru.net.

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení a malování? Chtěli byste zde prezentovat svojí firmu? Napište nám na e-mailové adrese info@jakzariditobyvak.cz