Obývací pokoje Praha

V množství firem nabízejících obýváky Praha vysoko převyšuje všechna ostatní města. Jak si na trhu s tak velkou konkurencí vybrat? Rozhodně ne pouhým srovnáváním cen. Ty mohou být výrazně ovlivněny kvalitou materiálu. Proto se raději nejdříve pozorně podívejte po kamenné provozovně firmy, o níž jako o zhotoviteli uvažujete. Jestliže má společnost předváděcí studio, zajděte do něj.

Dále nezapomeňte při vypočítávání celkových nákladů zahrnout i různé vedlejší platby. Mnoho firem totiž účtuje hodně peněz za dopravu nebo grafický návrh, zatímco jiní tyto položky nabízí zdarma. Kromě toho se od firem můžete dočkat také příjemných překvapení v podobě prodloužené záruky, nezávazné kalkulace nebo garance rychlosti zhotovení nábytku. Pro obývací pokoje Praha představuje místo, kde je možné vybrat si opravdu ideální řešení pro každý interiér, třeba i se šikminami nebo jinými překážkami v podobě prostorových dispozic.

Zdroj: Troy Mc Kaskle (Flickr)

Vestavěné skříně Praha

Zde najdete tipy na několik osvědčených firem, u nichž si lze objednat nábytek pro obýváky. Praha pro ně představuje hlavní pole působnosti, specializují se především na vestavěné skříně:

  • Komandor – společnost vyrábějící moderní nábytek na míru, pro obývací pokoje třeba obývací stěny, televizní stěny, vestavěné skříně na míru, ale například i samostatné šatny.
  • Vestavěnky.cz–firma poskytující možnost výběru z mnoha rozmanitých druhů nábytku nejen do obývacích pokojů.
  • Stylishrooms–nábytek prvotřídní kvality, luxusní vzhled a moderní řešení pro kuchyně, ložnice nebo obývací pokoje Praha a okolí.

Zeptejte se designérky

V online poradně bytového designu se můžete dozvědět, jak co nejlépe zařídit konkrétní místnost ve vašem bytě.

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám na info@jakzariditobyvak.cz

Zajímavé odkazy

Přemýšlíte nad tím, jak vymalovat? Jakou zvolit barvu a pomůcky? Mrkněte na informační web o malování, kde se dozvíte spoustu užitečných informací.

Nechcete barvy na stěny? Chcete zkusit něco nového? Vyzkoušejte tapety. Web jaknatapety.cz vás provede tapetováním krok za krokem.

Nechte se inspirovat při zařizování bytu na stránce jak zařídit byt.

Obývací stěny tvoří významný prvek obývacího pokoje. Prohlédněte si stránky věnované právě obývacím stěnám.

Na co si dát pozor při výběru nové kuchyně? Dozvíte se na webu kuchyně na míru.net.

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení a malování? Chtěli byste zde prezentovat svojí firmu? Napište nám na e-mailové adrese info@jakzariditobyvak.cz