Obývák s pracovnou

Pracovna s obývacím pokojem neladí hned ze dvou důvodů. Potřebujeme se v ní soustředit na práci, takže by v ní mělo panovat ticho. To příliš nekoresponduje s obývákem, v němž ve většině domácností často hraje televize nebo reprodukovaná hudba.

Druhou potíž společného prostoru pro obývák s pracovnou představuje prostor. Obývákům vévodí sedací prostory s křesly a stolkem, vše namířené na televizní stolek, či dokonce celou televizní stěnu. Pracovna zase potřebuje poličky nebo skříně na šanony, záznamy nebo knihy a pochopitelně psací stůl s kvalitní židlí.

Zdroj: Gefeoz (Deviantart)

Pracovna v obývacím pokoji jako skříň

Hitem poslední doby jsou skříně s vestavěnou pracovnou.Co to je? Představte si, že odsunete dveře skříně a za nimi… oblečení? Milenec? Kostlivec? Ne, něco donedávna mnohem méně obvyklého, stůl, počítač a polička s dokumenty. Mezi skříňovými místnostmi už nedominují šatny, množí se právě vestavěné pracovny. Zpočátku někomu toto řešení připadá, jako když pracuje v rakvi. Při dobrém osvětlení a správné volbě druhu otevírání ale takové pocity brzy pominou a pracovna v obývacím pokoji funguje bez potíží.

TIP!

Snažíte-li se, aby relaxační povahu obývacího pokoje nerušily papíry na pracovním stole a sešívačka? Nechte si zhotovit skříň s vestavěnou pracovnou!

 

Zeptejte se designérky

V online poradně bytového designu se můžete dozvědět, jak co nejlépe zařídit konkrétní místnost ve vašem bytě.

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám na info@jakzariditobyvak.cz

Zajímavé odkazy

Přemýšlíte nad tím, jak vymalovat? Jakou zvolit barvu a pomůcky? Mrkněte na informační web o malování, kde se dozvíte spoustu užitečných informací.

Nechcete barvy na stěny? Chcete zkusit něco nového? Vyzkoušejte tapety. Web jaknatapety.cz vás provede tapetováním krok za krokem.

Nechte se inspirovat při zařizování bytu na stránce jak zařídit byt.

Obývací stěny tvoří významný prvek obývacího pokoje. Prohlédněte si stránky věnované právě obývacím stěnám.

Na co si dát pozor při výběru nové kuchyně? Dozvíte se na webu kuchyně na míru.net.

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení a malování? Chtěli byste zde prezentovat svojí firmu? Napište nám na e-mailové adrese info@jakzariditobyvak.cz